De Dietrich

De Dietrich

De Dietrich

דה דיטריש, מותג הפרימיום שלנו, צועד לתוך המאה ה-21 עם כוח, תעוזה, וחידושים בכל תחומי המטבח.

דה דיטריש שולטת במשך יותר מ -300 שנים בשוק הפרימיום של מוצרי הבישול הביתיים בזכות שילוב של חדשנות, מסורת ועיצוב ייחודי. כעיצוב של חפצי ערך, מוצרי דה דיטריש מוצאים את מקומם באופן טבעי בעיצוב מודרני ברחבי העולם, מפריז ועד סינגפור, שנחאי, דובאי ומוסקבה ועוד.

ספינת הדגל של המורשת התעשייתית הצרפתית מאז המאה ה -17. מותג הפרימיום שלנו תמיד היה חדשני והתעלה באמנות הבישול. בשנת 2010, ה- Piano, כיריים אינדוקציה עם 100% אזור בישול חופשי שחרגו מקודי השימוש הסטנדרטים של כיריים אינדוקציה. עם מכלול מלא של טכנולוגיה, הכיריים השיגו הצלחה ניכרת בקרב צרכנים ושפים מפורסמים.

הכיריים Piano קיבלו בשנת 2010 את פרס התעשייה הצרפתית - Janus de l’Industrie  - עבור הביצועים הטכניים והעיצוב הייחודי.

בתחום התנורים, המותג השיק לאחרונה השיק לאחרונה את סדרת ה-Tactilium . תנורים אינטואיטיביים המאובזרים עם מערכת בישול אוטומטית (ICS). תנורים אינטיליגנטיים אלו יודעים להתאים את כל פרמטרי הבישול לקבלת תוצאות בישול מושלמות, כמצופה מהשפים הגדולים.

מצוידים בטכנולוגיות חדשניות, דה דיטריש מציעה מגוון רחב של מוצרים העונים על כל הצרכים של הצרכנים המעוניינים להצטייד עם המוצרים המתקדמים ביותר, כדי לבשל באופן מושלם כמו שפים מקצועיים.

במשך שלוש מאות שנה, ידע, איכות, תשומת לב לכל פרט ואסתטיקה, אשר יושמו בכל הקולקציות שלה והן מילות המפתח של המותג היוקרתי הזה, אשר מופץ ברחבי העולם מעוצב ומיוצר בעיקר בצרפת. כל הערכים הללו שיקפו את החתירה למצוינות וכושר ההמצאה מאז שהחברה נוסדה בשנת 1684.

לאתר החברה
צרו איתנו קשר

חברת אלקטרו קובי בע"מ חטיבת האינטרנט

המשור 13, אזור התעשיה טבריה עלית.

טלפון : 074-7576666

דואר אלקטרוני : info@electrokubi.co.il

אנחנו כאן עבורכם
ונשמח לסייע לכם בכל נושא
074-7576666 074-7576666