Candy

Candy

Candy

ראשיתו של המותג קנדי ביריד מוצרי חשמל בשנת 1946 במילאנו, אז השיק עדן פומגלי במונזה, מייסד המותג, מכשיר חדש ומהפכני לכיבוס אוטומטי של... כביסה! זה היה קנדי מודל 50 המפורסם. ההמצאה המהפכנית מבית קנדי, כבשה את לב הקהל האיטלקי ונתנה אור ירוק לבניו של הממציא השאפתן לשווק את המכונה ברחבי אירופה.

בשנת 1954 השיקה החברה את דגם Bi-Matic המהפכני שהכיר לעולם את מכונת הכביסה החצי אוטומטית הראשונה (עם כדור [תוף?] מסתובב) והפך את חברת קנדי לשם נרדף של חדשנות ואיכות. את מפעל היצור הראשון פתחה חברת קנדי בצרפת רק כעבור 6 שנים.

עם הזמן למדו מכונות הכביסה של קנדי לחסוך במים ואנרגיה (מודל Stipomatic) ופינו מקום על המדף גם למדיחי הכלים החדשים. בשנות ה-70 חברת קנדי התרחבה גם לייצוא מקררים ומקפיאים (מודל La Sorrana of Parma ו־Kelvinator Italia) שזכו להצלחה בכל רחבי העולם, כולל השווקים באירופה ובארצות הברית.

הפיכתה של קנדי לאימפריה: משנות ה-80 ועד לחגיגות המילניום ניתן לראות כי חברת קנדי הופכת למותג על בכל רחבי העולם, בדרכה היא רוכשת את מיטב החברות ומותגים אירופאים מובילים ומציעה ללקוחותיה מענה שלם למוצרי החשמל בבית ובמטבח. עם רכישת Kelvinator UK (1980), האיטלקית שמתמחה במכונות כביסה ומייבשים מתגלגלים, Zerowatt, Gasfire (1985) האיטלקית המייצרת תנורים מובנים, Rosieres (1987) הצרפתייה המייצרת תנורים מובנים, Mays הספרדייה שמפתחת טעינת הדף למכונות כביסה ו-Iberna (1995) המתמחה בקירור.

עם פתיחתו של האלף החדש, משיקה חברת קנדי שני מותגים עתידניים: Aquamatic של מכונות כביסה חדשניות ו־Bicold למקררים. באותה שנה מעלה המותג קנדי גם את הרף של מכונות כביסה, עם חשיפת דגם העל Nextra לכיבוס 7.5 ק"ג ופתיחת נציגות ראשונה למותג בשנחאי, סין. העתיד בידיים של קנדי. כיום עם הובלה של מעל 60 שנים בתחום הכביסה ומצרי החשמל לבי ולמטבח, מדווחת קנדי על מחזור של כמיליארד אירו בשנה, שיא מכירות העומד על סך 6 מיליון יחידות בשנה.

כיום מחזיק המותג קנדי במפעלים בכל רחבי העולם כולל סין, טורקיה, חוף השנהב, סוריה, ניגריה, מצרים ורוסיה המייצרים את מבחר מוצרי החברה, הנחשבים לחזית הטכנולוגיה בעולם ומותאמים לצרכים ולאורח החיים של קהלי היעד המגוונים.

60 שנים לאחר ההשקה  של מכונת הכביסה האיטלקית הראשונה, קבוצת קנדי היא בין המובילות (חברה פרטית בבעלות מלאה) באירופה  בשוק מכשירי החשמל הביתיים  עם מכונות כביסה, מדיחי כלים, מייבשי  כביסה, מקררים, מקפיאים, תנורים וכיריים.

קבוצת קנדי מתכננת ומייצרת מכשירי חשמל חדשניים ומתקדמים בכדי לענות על הביקוש הגובר למוצרי חשמל יעילים וחסכוניים מבחינת צריכת האנרגיה והמים ומטרתה הפחתת ההשפעה על הסביבה ושיפור איכות החיים.

חדשנות: בכדי לעמוד באתגר שמציב הלקוח לחדשות, איכות הסביבה ויעלות, מוצרי חברת קנדי מתעדכנים ומתחדשים מעת לעת בכדי לספק את הביצועים הטובים ביותר בהתאם לצרכים המשתנים. המטרה הינה תמיד שביעות רצון הלקוחות.

איכות: חברת קנדי מענקיה חשיבות רבה לאיכות מוצריה ומקפידה על בקרת איכות מחמירה במפעליה בעולם, איכות היא גם משהו בלבו של כל מכשיר: רכיבים, טכנולוגיות מתקדמות, הנדסת אנוש, פלטפורמות ייצור ועיצוב איטלקי הם חלק מתהליך התכנון, הייצור והשיווק.

הידור מוצרים בע"מ היבואנית הרשמית של קנדי בישראל מציגה מוצרי חשמל יעילים, חסכוניים וידידותיים לסביבה.

הידור מוצרים בע"מ מביאה אליכם את מוצרי קנדי הטובים והחדשים ביותר, אלו החסכוניים והיעילים שחברת קנדי האיטלקית מוציאה לאור.

כמו כן על כל מוצרי קנדי המיובאים לארץ ע"י חברת הידור מוצרים בע"מ ישנה שנת אחריות מלאה, כאשר האחריות על מכונות כביסה ועל מדיחי כלים ניתנת להרחבה לשנתיים בתוספת תשלום נוסף.

משווקים ואתרים מורשים מטעם הידור מוצרים בע"מ, נציגת קנדי בישראל, פרוסים מצפון ועד דרום ומפורטים תחת "היכן לקנות / המשווקים המורשים" באתר קנדי ישראל.

לאתר החברה
צרו איתנו קשר

חברת אלקטרו קובי בע"מ חטיבת האינטרנט

המשור 13, אזור התעשיה טבריה עלית.

טלפון : 074-7576666

דואר אלקטרוני : info@electrokubi.co.il

אנחנו כאן עבורכם
ונשמח לסייע לכם בכל נושא
074-7576666 074-7576666