Bertazzoni

Bertazzoni

Bertazzoni

הטכנולוגיה פורצת הדרך של חברת Bertazzioni מבוססת על מסורת ארוכה של ידע בנגרות והנדסה, יחד עם מאפיינים אסתטיים ייחודיים, מתחברים יחד בכדי להציע את היתרונות בנוחות ונגישות גבוהות עוד יותר. בישול הינו הלב של כל מטבח. אי לכך כל מכשיר חשמלי חייב להיות עקבי במראהו ותומך מבחינת הפונקציונליות שלו. על ידי חיבור של כמה ממכשירי החשמל של Bertazzioni במטבח תהנו מהטוב שבכל העולמות, מכיוון שמוצר לא אמור להיראות רק יפה אלא אמור לתפקד באופן הטוב ביותר.
מוצרי חברת Bertazzoni החדשים ביותר יחד עם הטכנולוגיה המתקדמת המלווה אותם הינם חלק מסיפור מתמשך שהחל, כמו שמתחילים סיפורים רבים.
במאה ה- 19, פרנציסקו ברטזוני בנה מערכות שקילה מדויקות עבור תעשיית ייצור הגבינות המקומית במחוז אמיליה-רומאנה שבצפון איטליה. כאשר הוא הביט ברכבות המגיעות לעיר Guastalla מאוסטריה ומגרמניה, הוא שם לב שבקרונות היה חימום שהופק מתנור שריפת עץ חדשני. תנור זה שימש גם לבישול עבור צוות הרכבת כמו גם לחימום הקרונות. החדשנות תפשה את תשומת ליבו כיצרן ,ודיברה גם לאינסטינקטים היזמיים שלו כמו גם לאהבתו למזון ולמשפחה.
הוא הקים מפעל לייצור תנורים , המיקום היה מושלם בקרבת מערכות שינוע והובלה שאפשרו להפיץ את תנורי Bertazzoni למקומות מרוחקים יותר. הם קראו לתנור הראשי שלהם La Germania כתזכורת להשראה שהתקבלה מהתנורים ברכבות הגרמניות. המוצרים החלו לזכות בפרסים על איכות התכנון. נפוליאון הכניס טכניקות של ייצור המוני שחלק גדול מהם נלמד מתעשיות ייצור הרכבים באזור.
לאחר מותו של נפוליאון במהלך שנות ה-30 של המאה הקודמת, אלמנתו אנג'לה המשיכה לנהל ולהפעיל את המפעל. הכיוון של החברה היה כעת מבוסס היטב אך כמובן שהיו עוד הרבה התפתחויות ושינויים במהלך הדרך.
משפחה, מזון וטכנולוגיה . ערכים אלו התחברו יחד אצל פרנצ'סקו ועברו הלאה לאורך ששת הדורות הבאים אחריו.
בשנות ה- 50 של המאה הקודמת, חברת Bertazzoni החלה בייצור תנורי הגז הראשונים ובשנות ה- 60 החל ייצוא נרחב של תכנון והנדסה של התנורים. שימוש בחשמל בשני סוגי דלק התווסף לתנורי הגז ועד לסוף המאה הקודמת נמכרו מוצרים אלו ביותר מ- 60 מדינות ברחבי העולם. בשנת 2005 החלה לראשונה חברת Bertazzoni למכור את מוצריה בארה"ב ובקנדה. באמצעות בריתות מסחריות בינלאומיות ורשת הפצה עולמית המכירות  הלכו וגדלו, מוצרי Bertazzoni הפכו למותג בינלאומי הגאה בשורשיו המשפחתיים המקומיים שבאיטליה. מותג שבליבתו אביזרי בישול אך שמספק כיום מטבחים מושלמים ללקוחות בכל רחבי העולם.
חברת Bertazzoni הייתה מאז ומתמיד חברה מובילה בטכניקות ייצור כאשר היא מיישמת את שיטות העבודה המודרניות ביותר במפעליה בכל אחד משלבי ההתפתחות של החברה. במפעל הייצור בטכנולוגיות ההייטק שבעיר Guastalla , הייצור גדל פי ארבעה מאז 1998. אך שום דבר אינו קופא על השמרים. בקרוב יוקם מפעל ייצור גדול יותר, העושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בכדי לעמוד בביקוש ההולך וגדל.

לאתר החברה
צרו איתנו קשר

חברת אלקטרו קובי בע"מ חטיבת האינטרנט

המשור 13, אזור התעשיה טבריה עלית.

טלפון : 074-7576666

דואר אלקטרוני : info@electrokubi.co.il

אנחנו כאן עבורכם
ונשמח לסייע לכם בכל נושא
074-7576666 074-7576666