הידור מוצרים בע”מ

הידור מוצרים בע”מ
הידור מוצרים בע”מ

קבוצת "הידור מוצרים בע"מ", הינה היבואנית הבלעדית של מוצרי מותג Candy, המשווקים ברחבי הארץ.

קנדי, איפה הכל התחיל..

ראשיתו של מותג Candy (-קנדי) ביריד מוצרי חשמל בשנת 1946 במילאנו, אז השיק עדן פומגלי במונזה, מייסד המותג, מכשיר חדש ומהפכני לכיבוס אוטומטי של.. כביסה! (מודל Candy 50 המפורסם).
ההמצאה המהפכנית מבית קנדי, כבשה את לב הקהל האיטלקי, ונתנה אור ירוק לבניו של הממציא השאפתן לשווק את המכונה בכל רחבי אירופה.

בשנת 1954 השיקה החברה את דגם Bi-Matic המהפכני, שהכיר לעולם מכונת כביסה החצי אוטומטית הראשונה (עם כדור מסתובב) והפך את חברת Candy לשם נרדף של חדשנות ואיכות.
את מפעל הייצור הראשון פתחה חברת קנדי בצרפת רק כעבור 6 שנים.

עם הזמן למדו מכונות הכביסה של Candy לחסוך במים ובאנרגיה (מודל Stipomatic), פינו מקום על המדף גם למדיחי הכלים החדשים, ובשנות ה-70 חברת קנדי התרחבה גם לייצוא מקררים ומקפיאים (מודל La Sorrana of Parma, ו-Kelvinator Italia) שזכו להצלחה בכל רחבי העולם - כולל השווקים באירופה ובארצות הברית.

הפיכתה של Candy לאימפריה: משנות ה-80 ועד לחגיגות המילניום ניתן לראות כי חברת Candy הופכת למותג-על בכל רחבי העולם,בדרכה היא רוכשת את מיטב החברות ומותגים אירופאים מובילים ומציע ללקוחותיה מענה שלם למוצרי חשמל בבית ובמטבח, עם רכישת Kelvinator UK (1980), Zerowatt האיטלקית שמתמחה במכונות כביסה ומייבשים מתגלגלים, Gasfire האיטלקית המייצרת תנורים מובנים (1985), Rosieres הצרפתייה שמייצרת תנורים מובנים (1987), Mays הספרדייה שמפתחת טעינת הדף למכונות כביסה (1992), ו-Iberna המתמחה בקירור (1995).

עם פתיחתו של האלף החדש, משיקה חברת Candy שני מותגים עתידניים: Aquamatic של מכונות כביסה חדשניות ו- Bicold Future למקררים. באותה שנה מעלה המותג קנדי גם את הרף של מכונות כביסה, עם חשיפה של דגם העל Nextra לכיבוס 7.5 ק"ג, ופתיחת נציגות ראשונה למותג בשנחאי, סין.
העתיד בידיים של Candy. כיום עם הובלה של מעל 60 שנה בתחום הכביסה ומוצרי החשמל לבית ולמטבח, מדווחת  Candyעל מחזור של כמיליארד יורו בשנה, שיא מכירות העומד על סך 6 מיליון יחידות בשנה ומסתכם בכבליון יורו.

כיום מחזיק המותג קנדי במפעלים בכל רחבי העולם, כולל סין, טורקיה, חוף השנהב, סוריה, ניגריה,מצרים ורוסיה - המייצרים את מבחר מוצרי החברה, הנחשבים לחזית הטכנולוגיה בעולם, ומותאמים לצרכים ולאורח החיים של קהלי היעד המגוונים.

בכלליות כיום:
שישים שנה לאחר ההשקה של מכונת הכביסה האיטלקית הראשונה, קבוצת CANDY (חברה פרטית בבעלות מלאה) היא בין המובילות באירופה בשוק מכשירי החשמל הביתיים, עם מכונות כביסה, מדיחי כלים, מייבשי כביסה, מקררים, מקפיאים, תנורים וכיריים.

קבוצת CANDY מתכננת ומייצרת מכשירי חשמל חדשניים ומתקדמים בכדי לענות על הביקוש הגובר למוצרי חשמל יעילים וחסכוניים מבחינת צריכת האנרגיה והמים ומטרתה הפחתת ההשפעה על הסביבה ושיפור איכות החיים.

חדשנות - בכדי לעמוד באתגר שמציב הלקוח לחדשנות, איכות הסביבה ויעילות, מוצרי חברת CANDY מתעדכנים ומתחדשים מעת לעת בכדי לספק את הביצועים הטובים ביותר בהתאם לצרכים המשתנים.
המטרה הינה תמיד – שביעות רצון הלקוחות .

איכות – חברת CANDY מעניקה חשיבות רבה לאיכות מוצריה ומקפידה על בקרת איכות מחמירה במפעליה בעולם, איכות היא גם משהו בליבו של כל מכשיר: רכיבים, טכנולוגיות מתקדמות, הנדסת אנוש, פלטפורמות ייצור ועיצוב איטלקי, הם חלק מתהליך התכנון, הייצור והשיווק.

העתיד בידיים של קנדי - כיום עם הובלה של מעל 60 שנה בתחום הכביסה ומוצרי החשמל לבית ולמטבח, מדווחת CANDY על מחזור של
כמיליארד יורו בשנה, שיא מכירות העומד על סך של 6 מיליון יחידות בשנה. אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לעולם של CANDY ולגלות את עולמכם.

מידע נוסף : ראה ערך CANDY בויקיפדיה

הידור מוצרים בע"מ היבואנית הרשמית של קנדי בישראל מציגה מוצרי חשמל יעילים חסכוניים וידידותיים לסביבה
הידור מוצרים בע"מ מביאה אליכם את מוצרי קנדי הטובים והחדשים ביותר, אלו החסכוניים והיעילים שחברת Candy האיטלקית מוציאה לאור.

כמו כן על כל מוצרי קנדי המיובאים לארץ ע"י חברת הידור מוצרים בע"מ יש שנת אחריות מלאה, כאשר האחריות על מכונות כביסה ועל מדיחי כלים ניתנת להרחבה לשנתיים בתוספת תשלום נוסף.

משווקים ואתרים מורשים מטעם הידור מוצרים בע"מ, נציגת CANDY בישראל,  פרוסים מצפון עד דרום ומפורטים תחת "היכן לקנות? המשווקים המורשים" באתר קנדי ישראל (הידור מוצרים).

לאתר החברה
צרו איתנו קשר

חברת אלקטרו קובי בע"מ חטיבת האינטרנט

המשור 13, אזור התעשיה טבריה עלית.

טלפון : 074-7576666

פקס : 04-8500305

דואר אלקטרוני : info@electrokubi.co.il

אנחנו כאן עבורכם
ונשמח לסייע לכם בכל נושא
074-7576666 074-7576666