אלקטרו קובי pro

אלקטרו קובי pro
אלקטרו קובי pro

קבוצת אלקטרו קובי בע"מ נוסדה בשנת 1951, ומתמחה בסחר, שיווק וייבוא של מוצרי אלקטרוניקה וחשמל ממיטב החברות והמותגים בעולם, נחשבת לאחת מ-7 החברות המובילות בישראל. אלקטרו קובי בע"מ מחזיקה בשתי רשתות-בנות, אלקטרו קובי וביג אלקטריק, המפעילות 21 סניפים ומעסיקות מעל 170 עובדים, לצד שיווק מוצרי חשמל בלמעלה מ 100 חנויות קמעונאיות. לא במקרה מזוהה הקבוצה עם מקצוענות ומחויבות ללקוח: ב-60 שנות פעילותה מקפידה אלקטרו קובי בע"מ למכור מוצרי חשמל במחירים הזולים בישראל, להשקיע את מירב המאמצים בהשקעה בהון אנושי ובמערכות המידע המתקדמות ביותר, וחרטה בראש סדר עדיפויותיה את המושג "הבטחה צרכנית".

בסניפי קבוצת אלקטרו קובי בע"מ מחכה לכם צוות מקצועי ומסור, המתעדכן באופן שוטף בכל החידושים בתחום ומבקר באופן סדיר בתערוכות בינלאומיות - כדי שיוכל להעניק לכם את ייעוץ המקצועי ביותר, לצד שירות אדיב ואחריות גם לאחר המכירה הסופית - עד לשביעות רצונכם המלאה! ברשתות השונות תמצאו מענה מלאה לכל דרישות האלקטרוניקה והחשמל, שמיובאים באופן ישיר מאירופה ומהמזרח הרחוק, כולל שיווק בלעדי של המותג ו-La Casa.

בין המוצרים הפופולאריים שמציעה הקבוצה: מבחר מוצרי חשמל למטבח, דוגמת מקפיאים, מקררים, תנורים וקולטי אדים, מוצרי חשמל לבית ביניהם מזגנים, שואבי אבק, מוצרי ואלקטרוניקה דוגמת מסכים דקים LCD, LED רסיברים, מצלמות, מערכות סטריאו ועוד - המוצעים לצרכן הסופי במחירים הזולים ביותר בשוק.

הסיבה שקבוצת אלקטרו קובי בע"מ מצליחה לשווק את המגוון הרחב ביותר של המוצרים במחירים הזולים ביותר הינה פועל יוצא של ארגון וניהול מתקדם. בקבוצה פועלות ארבע חטיבות המתמחות בתחומי הייבוא, שיווק מוצרי החשמל, לוגיסטיקה ואינטרנט - המעמידות לרשות מנהלי הסניפים את המבחר האיכותי ביותר של מוצרים, לצד הפעלתו של מערך מידע טלפוני המספק מענה לכל שאלה בתחום השינוע. במחלקת האינטרנט של הקבוצה, שהיתה בין הראשונות לשווק בארץ מוצרי חשמל ברשת במחירים אטקטיביים למוצרי החשמל,ומחויבים לרמת שירות גבוהה, מעקב וטיפול האישי בכל לקוח ולקוח. כי בקבוצת אלקטרו קובי בע"מ תהליך המכירה אינו מסתיים בקנייה סופית - אלא רק עם חזרתו של הלקוח בשנית. תפיסה זו מחייבת אותנו לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר, ולהפעיל מערך התקנה, הובלה והדרכה יעיל - המספק מענה לכל צורך ומבטיח את שביעות רצונכם המלאה!

לאתר החברה
צרו איתנו קשר

חברת אלקטרו קובי בע"מ חטיבת האינטרנט

המשור 13, אזור התעשיה טבריה עלית.

טלפון : 074-7576666

פקס : 04-8500305

דואר אלקטרוני : info@electrokubi.co.il

אנחנו כאן עבורכם
ונשמח לסייע לכם בכל נושא
074-7576666 074-7576666